Wypożyczalnia samochodów PatiRental proponuje wynajem aut osobowych i dostawczych na terenie województwa Pomorskiego. Nasi klienci mogą korzystać z naszych usług w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Tczewie, Pruszczu Gdańskim oraz innych miastach województwa Pomorskiego. Zapewniamy także wynajem samochodów z lotniska Gdańsk Rębiechowo. Wszystkie auta można odbierać z naszej siedziby w Tczewie lub na życzenie podstawiamy też samochody pod wskazane miejsce. Klient nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat.

Nasza wypożyczalnia samochodów świadczy usługi wynajmu krótkoterminowego - do 3 dni i długoterminowego - ponad 30 dni. Przy wynajmie na okres dłuższy niż 30 dni stawki za wynajem samochodu ustalane są indywidualnie. Nasza flota samochodowa to przede wszystkim auta osobowe, z dobrym wyposażeniem podstawowym i w idealnym stanie technicznym. Nasi klienci mogą skorzystać z opcji dodatkowych i wynająć nawigację GPS czy fotelik dziecięcy. Wszystkie samochody wypożyczalni samochodów PatiRental mają pełen pakiet ubezpieczeniowy w zakresie OC, AC i NW.

Auta są w doskonałym stanie technicznym ponieważ posiadamy własny warsztat samochodowy, który na bieżąco dokonuje przeglądów po każdorazowym wypożyczeniu i dba o sprawność techniczną naszych samochodów a co za tym idzie bezpieczeństwo naszych klientów. Gwarantujemy pełną mobilność naszej floty. Nasze auta są dostępne dla klientów 24h godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować usługę do jego preferencji i życzeń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno przez osoby prywatne jak również firmy i instytucje.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem naszej wypożyczalni.

Potrzebujesz auto osobowe lub dostawcze? Zarezerwuj teraz

Opinie klientów

Nasze serwisy

Automax

Warsztat Samochodowy Automax z Tczewa świadczy szeroką gamę usług motoryzacyjnych.

Autopaka

Autopaka - Wynajem przyczep i lawet samochodowych, samochodów dostawczych do 3.5t.

Pomoc Drogowa

Pomoc drogowa w systemie 24/7/365. Błyskawiczny dojazd na terenie Tczewa, autostrady A1.

Dane kontaktowe